Jupiter Ascending

Wachowští odstartovali další sci-fi epos

16. května 2013 v 21:23 | Tery
V pondělí 15. dubna padla v zmodernizovaných Leavesden Studios poblíž Londýna první klapka nové akční sci-fi od tvůrců Matrixu nazvaná Jupiter Ascending. Všechno kolem tohoto projektu studia Warner Bros. vypadá jako zaručený recept na úspěch. Andy a Lana Wachowští se vrací k žánru, který je proslavil, mají v rukou zajímavý námět a obklopili se špičkovým štábem a atraktivním obsazením. Mila Kunis hraje ve filmu ruskou imigrantku jménem Jupiter, která sice od dětství snila o hvězdách, ale dnes se živí v Chicagu jako uklízečka (podle oficiální synopse doslova "čistí toalety"). Jednoho dne potká tajemného Cainea (Channing Tatum), který je ve skutečnosti vysoce trénovaný mezigalaktický lovec lidí a byl vyslán, aby Jupiter zlikvidoval. Důvod? Ze všech obyvatel vesmíru jedině Jupiter má podobný genetický kód jako zlovolná a nepředstavitelnými schopnostmi nasáklá královna vesmíru. Proto pro vládkyni představuje hrozbu a musí být odstraněna. Jak jinak, Jupiter a Caine si padnou do oka a spolu budou čelit královniným zabijáckým hordám nejen na Zemi, ale i na cizích planetách... Ve filmu dále hrají třeba Eddie Redmayne nebo Sean Bean (přežije?), kameru má na starosti oscarový John Toll (Statečné srdce), hudbu složí Michael Giacchino. V Británii se bude natáčet do června, potom se štáb přesune do Chicaga. Premiéra je naplánovaná na 25. července 2014 a film bude uveden ve 3D. Pokud v sobě Wachowští probudí schopnosti, jimiž kdysi disponovali, nepochybně půjde o velkolepou podívanou.

Jupiter Ascending • natáčení začne 25.července 2014

18. března 2013 v 21:58 | Tery

Oficiální datum, prvního natáčecího dne filmu Jupiter Ascending bylo zveřejněno a píše se na 25.července 2014 . Tudíž si budeme muset počkat ještě rok, než se vůbec bude natáčet.
Už je i zcela potvrzené,že hlavní hvězdou bude samozřejmě Mila Kunis a Channing Tatum a Warner Bros je hlavní filmovou společností, která se bdue podílet na filmování a tak dál :)

EDIT: omlouvám se za špatnou informaci, 25.července by měl být film už v kinech,natáčí už probíhá

Jupiter Ascending-nový film sourozenců Wachovských

12. března 2013 v 21:04 | Tery

Jupiter Ascending... To je nový název filmu, který si sourozenci Wachovští vzali do svých rukou.
Režiséři Andy a Lana, jejiž filmy jako je Matrix, V jako Vendeta a nebo teď nový filmový trhák Atlas Mraků se opět budou pouštět do nového filmu.
Jedná se o něco jako Sněhurka z vesmíru, kde se MILA zahraje hlavní roli,dívku Jupiter a spolu s ní si zahraje sexy herec Channing Tatum (Step up,Dear John, Magic Mike...). Její role byla nabídnuta i Natalie Portman, ale ta ji odmítla.

A očem by měl být nový film ? Z webové stránky fandimefilmu.cz vám přináším jednoduchý popisek,který stručně popisuje film,který by měl vyjít v roce 2014.
 
 

Reklama