About Mila

Happy Birthday Mila!!!

14. srpna 2013 v 0:00 | Tery
Tímto článkem bych chtěla srdečně popřát mojí oblíbené herečce o které tato fan stránka je (ikdyž momentálně málo funkční) Všechno nejlepší ke kulatým 30.narozeninám. Mnoho dalších hereckých úspěchů,spoustu lásky s Ashtonem a také především štěstí a zdraví. Ačkoli vím,že si to nejspíš nepřečte,už jen,že nejspíš o těchto stránkách a neví,ale i tak musím své blahoprání pro Milu zde uveřejnit a to nejen,že sem její fanoušek,ale i proto,že je opravdu užasná a krásná :) Takže ještě jednou krásné narozeniny ♥

Mila zachránila život

17. dubna 2013 v 21:52 | Tery

Ikdyž se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejvíce sexy ženy světa, ve volném čase se věnuje jiné bohulibé činnosti. V loňském roce zachránila život padesátiletému dělníkovi, který se zranil na stavbě jejího domu. Dala ho do stabilizované polohy a zavolala mu sanitku.

Heterochromatik

1. dubna 2013 v 22:19 | Tery

Jen taková malá informace a celkem podstatná o které sem se dočetla nedávno (konkrétně zhruba ve čtvrtek,ale až teď vám přináším podorbnější info).
Jde o to,že Mila má dvě barvy očí, jedno hnědé a druhé modré. Tedy je heterochromatik.
Při zjištění zeleného zákalu, byli Mile píchany injekce, které ji změnily barvu očí na jiné, popravdě sem si toho nikdy nevšimla, až teď nedávno... většina fotek vyloženě zaostřené na oči nejsou a profesionální jsou retušované, včetně barvy Miliných očí, ale řekla bych,že stejně nosí kontaktní barevné čočky.

FHM’s 100 Sexiest Women in the World- VOTE

27. února 2013 v 18:59 | Tery

Pro Milu můžete hlasovat v žebříčku 100 sexy žen světa, podle stránky FHM. Mila se v loňském roce umístila na 9.místě. V roce 2011 na 16 a roku 2010 na 14!
Jak letos Mila dopadne se uvidí,až 11.dubna, ale hlasovat pro ni můžete na této stránce XXX


k webové stránce mě přivedla Alča

Smyslná bruneta Mila: Miluju, miluju život single!

19. února 2013 v 22:06 | Tery
Herečka Mila Kunis (29) chodí minimálně rok, tedy alespoň oficiálně, s kolegou Ashtonem Kutcherem. Přesto teď v interview pro magazín Allure zdůrazňovala to, že miluje život nezadané dívky a že tak strávila přes čtyři roky. S bývalým manželem Demi Moore se poznala už v devadesátých letech při natáčení seriálu Zlatá sedmdesátá.

"Celé čtyři roky jsem byla nezadaná. Byl to úžasný čas. Úžasný čas. Miluju život single," svěřila ukrajinská rodačka v interview pro Allure.
Mila se snažila vztah s Ashtonem dlouho tajit. Paparazzi je několik měsíců překvapovali při soukromých večeřích a vycházkách. Loni na jaře tak kápli božskou a přiznali, že spolu chodí. Právě zveřejňování soukromí Mile pěkně pije krev.

"Můžete se podívat na internet a vidět pobočku Starbucks, kam chodím na kafe. Můžete se podívat, kam chodím posilovat. Můžete jít na internet a sledovat mé každodenní aktivity. A nikdo nemá ani ponětí, jaké nebezpečí to představuje. Pořád se člověk obává, že se něco vymkne a vy nebo vaši blízcí budou ohroženi," stěžovala si hollywoodská bruneta.

Who is Mila?!

3. února 2013 v 22:00 | Tery
Tak sem si vlastně vzpoměla,že sem zapoměla napsat kdo že ta Mila vlastně je :D

Milena Markovna "Mila" Kunis, narozená 14. srpen 1983 v Kyjevě na Ukrajině v židovské rodině, je americká herečka ukrajinského původu.
Rodiče se údajně kvůli antisemitské atmosféře v zemi, rozhodli vycestovat do Ameriky, když jí bylo sedm let. O tom, zda dostanou víza rozhodl los. První losování poslalo rodinu na úřad do Moskvy, a při druhém losování získali povolení. Pro malou Milu to ale bylo ovšem z počátku spíše peklo. Neuměla ani slovo anglicky. Ze školy se domů vracela s pláčem. ,, Představte si, že v sedmi letech oslepnete a oněmíte'' říkala v rozhovorech.
Zazářila v televizním serálu Zlatá sedmdesátá. V podmínkách o přijetí, bylo mít věk alespoň 18 let. Mila řekla producentům, že jí 18 bude, zapomněla však říct, že až za 4 roky. Dále filmy Zapomenout na Sarah Marshall, Max Payne, Kniha přežití. Nejvíce jí však zlom v kariéře vydobila Černá labuť, kde na sebe uprozornila po boku Natalie Portman. Mimo herectví se také živí dabováním animovaných postaviček. Miluje hry World of Warcraft.
 
 

Reklama